«Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень у цьому році проводить Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» (далі – Конкурс) з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України.

Конкурс проводиться за підтримки Київської міської організації Національної спілки письменників України, Європейської культурної асамблеї, видавничої організації «Юрінком Інтер», Вишгородського історико-культурного заповідника, Всеукраїнського товариства «Знання» України, Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» та засновників міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

– історія розвитку сучасної української культури;

– історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;

– культурна дипломатія;

– актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та державою у представленні української культури світові;

– креативні індустрії;

– відновлення культурних пам’яток у межах проекту «Велика реставрація»;

– інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молоді працівники культури, інші зацікавлені особи.

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на e-mail: institute2014@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс» з 11 січня по 09 серпня 2021 року.

За більш детальною інформацією переходьте за посиланням: www.facebook.com/institute2015 або звертайтесь на e-mail: institute2014@ukr.net.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s