Обласний онлайн турнір з шахів відбувся в центральній бібліотеці.

Участь у турнірі взяли 18 шахістів, серед яких були лисичани – учасники шахового клубу «Шах і Мат», що діє в центральній бібліотеці та шахісти з Сєвєродонецька, Кремінної, Старобільська, Мілового, Троїцька, Станиці-Луганської та Новопскова.

Згідно регламенту змагання, на платформі Lichess.org учасники турніру грали партії за швейцарською системою з контролем часу 10+0.

За результатами турніру призові місця посіли: І місце – В’ячеслав Анікєєв (м. Сєвєродонецьк); ІІ місце – Артем Супрунов (м. Лисичанськ); ІІІ місце – Микита Молла (м. Сєвєродонецьк). А кращий результат у шаховому турнірі показав лисичанин Олег Столяревський, який брав участь поза конкурсом. Він набрав 6,0 очок, програвши лише одну партію.

Переможці шахового турніру будуть нагороджені грамотами і медалями від управління молоді та спорту Луганської ОДА.

І радісна новина: Наказом Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації – військово-цивільної адміністрації №259 від 24.12.2020р. Артему Супрунову присвоєно 1 спортивний розряд з шахів!

Артем є одним із наймолодших та водночас найактивніших учасників клубу «Шах і Мат» центральної бібліотеки. З початку роботи клубу Артем постійно відвідував тренування, приділяв шахам увагу у вільний час та приймав участь як у міських, так і в регіональних шахових турнірах.

Ентузіазм, сумлінність, наполегливість та жага до спортивних перемог дали свій результат: за півтора роки Артем Супрунов пройшов шлях від починаючого шахіста, який мав постійні поразки у шахових поєдинках, до серйозного супротивника, який здатен обіграти досвідчених любителів та на одному рівні грати із шахістами, які мають спортивні розряди та звання.

Наші вітання! Бажаємо нових досягнень та перемог спортсменам інтелектуалам!