«Байбак-fest»

260220-2Перший зимовий етап відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest» відбувся днями на Новоайдарщині.

У фестивалі взяли участь і майстрині клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів», що діє в центральній бібліотеці. Тетяна Немченко, Олена Ярошенко, Марія Казміна та Юлія Тітова презентували свої роботи на виставці декоративно-ужиткового мистецтва, як і інші народні майстрині Луганщини.

За рішенням поважного журі наші майстрині стали дипломантами фестивалю-конкурсу у номінації «сучасне українське декоративно-ужиткове, образотворче мистецтво» й були нагороджені: Олена Ярошенко диплом І ступеня, Марія Казьміна диплом ІІІ ступеня. З чим ми і вітаємо наших шановних майстринь!

Фестиваль продовжує крокувати теренами Луганщини з метою збереження самобутності українського народу, відродження його історичної свідомості та традицій, виховання національної свідомості у дітей та молоді. Естафету проведення фестивалю прийняв Попаснянський район, де відбудеться весняний етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s