«Книгоманія – 2020»

200220-15І Етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020» для учнів 6–7 класів відбувся в бібліотеці-філії для дітей №7.

Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання, мета якого заохотити дітей до систематичного читання, виявити читацькі уподобання та читацькі пріоритети, популяризувати найкращу українську та світову літературу для дітей, виробити в читачів навички самостійної роботи з книгою.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли 6 читачів бібліотеки. Діти по черзі розповідали про свою улюблену книгу, що не входить до шкільної програми, аргументували свій вибір цитатами з обраного твору, чим також мали зацікавити слухачів.
Конкурсанти мали можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про обрані ними книжки і, найголовніше, довести, що кожна прочитана книжка для них є захопливою подорожжю у цікавий та новий світ. Приємно відзначити, що більшість учасників конкурсу змогли артистично презентувати свої літературні вподобання, що свідчить про багатогранність та талановитість книгоманів.

200220-11Творче змагання об’єднало шанувальників книги, ще раз підтвердивши думку про важливість читання для розвитку кожної людини. Перемогу в цьому етапі здобула учениця 6 класу ЗОШ №6 Назарук Марія, але всіх учасників конкурсу нагородили грамотами.

200220-14
Круто, що цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Знову пересвідчуємось, що читати – це модно, а книга – це круто!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s