«Немає милішого краю»

080220-2Цьогоріч ми відзначатимемо 310-у річницю заснування міста Лисичанськ. Багата наша лисичанська земля на талановитих людей. Серед них – письменники, поети, музиканти, які прославили наш край та оспівали його в своїх чудових творах.

Бібліотекарі філії №9 КЗ вирішили розпочати низку святкових заходів з нагоди ювілею Лисичанська та разом з творчими працівниками Палацу культури ім. В.М. Сосюри організували в малому залі ПК краєзнавче караоке «Немає милішого краю» для мешканців громади.

Розпочалась зустріч, звісно ж, уривком «Лисиче над Дінцем… де висне дим заводу…» з поеми «Червона зима» справжнього патріота свого рідного краю Володимира Миколайовича Сосюри. Потім з натхненням та задушевним шануванням присутні декламували свої улюблені вірші інших місцевих поетів про рідну лисичанську землю, де кожен ріс, вчився, працював, збудував сім’ю, знайшов друзів…

Але яке ж караоке без пісень? Пісні про рідний край із задоволенням співали усі присутні разом з керівником та солісткою вокального гурту «Водограй» Валентиною Сєдовою. На завершення творчо-співочої зустрічі Валентина Вікторівна побажала учасникам та їхнім рідним жити у добрім здоров’ї, мирі, злагоді та добробуті, подарувавши пісню «Я бажаю».

Для кожної людини край, в якому вона народилась, назавжди залишається наймилішим та найдорожчим для серця, тож давайте разом пам’ятати та шанувати історію нашого міста, а ще разом сприяти добробуту та розквіту Лисичанська!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s