«Дія.Цифрова освіта»

050220-2В межах інклюзивної діяльності центральної бібліотеки в Інтернет-центрі відбувся тренінг з основ комп’ютерної та цифрової грамотності «Без обмежень». На тренінг завітали тимчасово безробітні люди, як стоять на обліку в  міському центрі зайнятості.

Учасникам заняття тренер презентувала Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта», допомогла пройти тестування, що дало змогу виявити їхній рівень володіння цифровими навичками. А ще тренер продемонструвала, як за допомогою перегляду освітніх серіалів можна легко, ще й в режимі 24/7, підвищити рівень своїх знань, вдосконалити навички або навчитись користуватись сучасними ґаджетами, шукати в інтернеті будь-яку інформацію для вирішення своїх інформаційних проблем, спілкуватись, обмінюватись фоточками з рідними, дізнатись, як не стати жертвою інтернет-шахрайства та багато іншого і все це без сторонньої допомоги дітей чи онуків.

Відвідувачі тренінгу із задоволенням почали ДІЯти, чого і вам бажаємо! Якщо не впораєтесь самостійно – радо допоможемо, бо бібліотекарі – амбасадори проєкту «Дія. Цифрова освіта».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s