«Знай права – поважай закони»

171219-2Враховуючи важливе значення правової освіти у розбудові нашої країни, як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, в Україні у 2008 році було започатковано щорічне проведення Всеукраїнського тижня права.

Формально тиждень права вже закінчився, але робота з виховання правової культури людини триває постійно. До того ж, розвиток правової держави не можливий без відповідного рівня знань її громадян, зокрема молоді. Тому в бібліотеці-філії сімейного читання №2 для юнаків та дівчат підготували інформаційно-правову годину «Знай права – поважай закони», яка допомогла висвітлити права дитини, молоді в нашій країні, а правознавча вікторина ще раз підтвердила гарний рівень правової освіченості молодих людей. Доцільними були й життєві приклади з проаналізованими конкретними ситуаціями та методами їх вирішення у правовому полі.

171219-1

Сподіваємось, що ця зустріч в бібліотеці сприятиме виробленню навичок правомірної поведінки, звичок і вміння дотримуватися вимог права і моралі, виконання свого громадянського обов’язку у дотриманні правових норм.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s