Всеукраїнський тиждень права

121219-2Вже традиційно в грудні в Україні відбувається Всеукраїнський тиждень права, проведення якого допомагає формувати правову свідомість та культуру в суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та Законами України прав у різних сферах життя.

Це також мали на меті бібліотекарі філії №3, коли 11 грудня завітали до учнів Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 та запропоновували їм взяти участь в інтелектуальній грі «Знай свої права». Під час гри бібліотекарі влаштували «мозковий штурм», в результаті якого учні не тільки продемонстрували кмітливість та командний дух, а й перелічили права, які мають громадяни України, наголосили на основних положеннях Конвенції про права дитини: право на життя, освіту, відпочинок, піклування, турботу та ін.

Наступного дня в цій же школі бібліотекарі також провели правознавчий лабіринт «Знання законів – знання прав». На заході учні пригадували та застосовували правові знання, вміння та навички, виконуючи різноманітні завдання: розв’язували правовий кросворд, відгадували, що знаходиться в «Чорному ящику».

Сподіваємося, що набуті навички користування правовими ресурсами стануть корисними для учнів у подальшому житті та навчанні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s