Козацька держава – наша гордість і слава

111019-1Під такою шанобливою назвою 11 жовтня в межах святкових заходів до Дня Захисника України та Дня українського козацтва бібліотекар філії сімейного читання №8 провела урок-патріотизму для учнів 3 класу КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст. №7»

Хлопці та дівчатка ознайомились з історією виникнення свята Захисника України та його історичним корінням, яке бере початок з самого козацтва. Дізналися цікаві відомості про нелегку школу, яку проходили кандидати на звання козака-запорожця та про підготовку сучасних захисників нашої держави.

Після мотивуючої дискусії стосовно якостей справжнього козака, надихнулися на творчі конкурси «Звари козацький куліш» та «Я малюю козака» з подальшою презентацією власних робіт, які вийшли дуже емоційними та живими, бо не дивлячись на юний вік, діти висловлювали власну думку та демонстрували жваву уяву.

Юні козачата довели, що мають і силу, і розум, і кмітливість, але погодились з тим що, для того аби стати гідними захисниками своєї держави, потрібно добре вчитися, займатися спортом, поважати людей, які тебе оточують, та звичайно любити свою Батьківщину.

111019-5

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s