Вчора, 2 вересня, Лисичанськ відсвяткував День міста!

030919-1З цієї нагоди напередодні свята в шаховому клубі «Шах і Мат», який діє в центральній бібліотеці, відбувся турнір зі швидких шахів.

У змаганні взяли участь 11 шахістів з Лисичанська та 2 – з міста Кремінна. Серед них 2 шахісти зі званням кандидат у майстри спорту, 5 – І розряду, 1 шахістка ІІ розряду та 5 шахістів-любителів. Учасники турніру грали за коловою системою, усі учасники зустрічаються один з одним. Контроль часу – 25 хвилин на партію.

030919-2

За результатами інтелектуальної боротьби переможцем турніру став кандидат у майстри спорту Сергій Худолей (м. Лисичанськ), який набрав 11 очок, програвши лише одну партію. Друге місце посів кандидат у майстри спорту Олексій Старицький (м. Кремінна), він набрав 10 очок. Третє місце з результатом 8,5 очок виборов шахіст І розряду Валерій Золотарьов (м. Лисичанськ).

Переможці турніру були нагороджені почесними грамотами та призами, наданими відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради. Також грамотами були відзначені Катерина Клименко (м. Лисичанськ) – за кращій результат серед дівчат, Рафаєль Петросян (м. Лисичанськ) – за кращій результат серед ветеранів шахового руху міста та наймолодша учасниця змагання – Єлізавета Божко (м.Кремінна).

Вітаємо переможців турніру з вдалим виступом на змаганні!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s