«Орігамі кубик»

220519-13«Цікаво, захоплююче, надихаюче…» – все це можна сказати про Орігамі – мистецтво складання паперу. Орігамі можна виготовляти всюди і в будь-який час, маючи при собі лише папір, з якого можна скласти різноманітні фігури шляхом використання схеми геометричних згибів і складок без застосування клея та ножиць. Але щоб так зробити, треба дізнатись про деякі нюанси і після цього мистецтво орігамі зможе підкорити будь-хто.

Переконатись в цьому змогли учасники молодіжного клубу «DreamTime», який діє в бібліотеці-філії №3, під час чергового засідання клубу на майстер-класі «Орігамі кубик».

 

Хлопці та дівчатка із задоволенням долучились до процесу виготовлення паперових кубиків в стилі орігамі і в результаті власноруч виготовили красиві й оригінальні поробки. Рекомендуємо і Вам спробувати скласти оригамі, бо за словами учасників клубу це приносить радість, відчуття емоційного комфорту і насолоди від виробів, створених власними руками, які потім можна ще й подарувати своїм близьким та друзям.

220519-12

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s