«Мандри казковими шляхами улюблених казок»

030419-2На початку квітня діти і дорослі святкують день народження дитячої книги.

З моменту появи на світ людина починає вчитися ходити, говорити, пізнавати навколишній світ. Сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра пісня, весела гра і улюблена книга – перші вчителі дитини.

Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

030419-12

Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен – автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок.

Тому в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначається Міжнародний день дитячої книги. З нагоди свята для дітей Центра соціально-психолочічної реабілітації дітей бібліотекар філії №6 КЗ «Лисичанська ЦБС» провела бібліотечний урок «Мандри казковими шляхами улюблених казок». Дітки з великим задоволенням слухали розповідь бібліотекаря про життя і творчий шлях великого казкаря Г. К. Андерсена, про цікаві факти з життя данського письменника. Також познайомилися з казками інших письменників. Зацікавила малечу і літературні вікторини «З якої казки уривок?», «Відгадай, яка це казка?», «Чи знаєте ви казки Андерсена?». Діти з допомогою бібліотекаря та вихователя Бикової Валентини Миколаївни інсценували казку «Теремок», чим і продемонстрували свої таланти ьта творчої здібності.

 

Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя. Тож обов’язково читайте дітям книжки!

030419-13

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s