Тренінг «Позитивне мислення»

240319-423 березня в бібліотеці-філії №3 відбулось перше засідання жіночого клубу «Female» в цьому році. Членкині клубу із нетерпінням чекали на нові зустрічі, нові теми для обговорення, нові емоції та враження.

Як відомо, весна для жінки – особлива пора року, яка дарує натхнення, зміни та надії, саме тому цьогорічною тему для роботи клубу вирішили обрати «Життя змінюється, коли змінюємося ми!».

І першу зустріч бібліотекарі вирішили провести у форматі тренінгу під назвою «Позитивне мислення». Тренінг дав змогу дівчатам сформувати в собі позитивне світосприйняття, навчитися конструктивно реагувати на свої і чужі помилки, бачити успіхи замість невезіння і поразок, перетворювати проблеми в цілі і завдання. Це засідання пройшло дуже вдало, присутні були активні та отримали безліч позитивних відповідей і вражень від спілкування. Дівчата зрозуміли, що завдяки порадам, почутим під час тренінгу, можна з легкістю стати щасливішою, адже не дарма казав колись і  Григорій Сковорда: «Оце і є бути щасливим – знайти самого себе».

240319-2

Вам цікаво, що буде наступного разу, тоді слідкуйте за анонсами та долучайтеся до учасниць жіночого клубу «Female».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s