«Читай, як я, читай краще мене!»

220319-9Бенефіс юного читача «Читай, як я, читай краще мене!» відбувся 22 березня в Лисичанській центральній бібліотеці, в рамках заходів з популяризації книг та читання.

До книгозбірні завітали учні Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14, а також всі кого об’єднала любов до книги. Співробітники бібліотеки познайомили гостей свята з головними героями бенефісу – Урядкіною Тетяною, Сурковою Аліною, Павліогло Лідією та Волковим Олександром.

Дівчата розповіли про себе, про свої захоплення та досягнення, продекламували улюблені вірші. А ще розказали про свої книжкові вподобання, які допомогли їм добре навчатись, стати ерудованими і доброзичливими співрозмовницями.

Також присутнім запропонували літературні конкурси і вікторини, в яких вони із задоволенням взяли участь та проявили кмітливість, швидкість і ерудованість. Наприкінці заходу юнаки подивились буктрейлер «Читай українські книги».

220319-11

Завершальною «ноткою» бенефісу стала музична композиція у виконанні Урядкіної Тетяни та Корольчук Сніжани, учениць Лисичанської музичної дитячої школи № 2.

220319-6

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s