Презентація альманаху «Лисиче над Дінцем»

190319-12Напередодні Міжнародного дня поезії в центральній бібліотеці відбулась презентація нового літературно – художнього альманаху місцевих поетів «Лисиче над Дінцем». Випуск альманаху було приурочено до 100-річчя літературного об’єднання «Істок» та 75-річчя з дня визволення рідного міста від фашистських окупантів.

Книга об’єднала літераторів різних поколінь, показала нові грані поезії та стала на сьогодні однією із найбільш значущих подій у літературному житті міста.

У теплій, дружній атмосфері, яка завжди панує у літературній вітальні бібліотеки, зібралися автори, місцеві поціновувачі творчості письменників та гості з інших міст, які долучилися до презентації альманаху.

190319-9

Розпочалося свято чудовим виконанням класичних творів у виконанні викладачів дитячої музичної школи №2. Протягом вечора лунали музичні твори у виконанні викладача дитячої школи мистецтв, лауреата Міжнародних конкурсів Валерія Сидоренка. На презентації свої твори декламували автори, чиї роботи увійшли до альманаху.

В затишній  залі звучали ліричні рядки про кохання, філософські роздуми про сенс буття, пейзажні замальовки, жартівливі та дитячі вірші. Тепла атмосфера спонукала до спілкування. Було душевно, творчо-пісенно та поетично!

190319-8

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s