Олексій Неживий завітав до Лисичанська

150219-16Сьогодні в Лисичанській центральній бібліотеці відбулась творча зустріч із неймовірно цікавою та ерудованою людиною – Олексієм Івановичем Неживим. Олексій Іванович – український письменник, літературознавець, вчений, журналіст, краєзнавець, педагог, доктор філологічних наук, професор, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України.

Олексій Іванович розповів присутнім про свій творчий шлях, зокрема й про те, як поєднував, мешкаючи з 1980 року в Луганську, навчання в педагогічному інституті із журналістською роботою в газетах «Трибуна студента», «Молодогвардієць».

Гості зустрічі дізнались і про проекти, над якими Олексій Іванович зараз працює, один з них – створення читанки для дітей, авторами текстів якої стануть письменники Луганщини. Присутнім неймовірно пощастило побачити сьогодні проект цієї читанки наживо. До речі, малюнки, що з’являться на її сторінках, будуть створені дітками, які навчаються в художній школі м. Сєвєродонецьк.

А ще Олексій Неживий приїхав до Лисичанська з цінними подарунками – дисками «Григір Тютюнник: мить і вічність» та «Літературне краєзнавство», а також власним збірником «Зізнання», який містить літературні статті, рецензії про історію та сьогодення літературно-мистецького життя на Луганщині, а також Полтавщині, адже життєва доля поєднала два рідних краї у творчості Олексія Івановича.

150219-15

Охочих ознайомитись із творчими доробками видатного українського літературознавця запрошуємо до центральної бібліотеки: Лисичанськ, пр. Перемоги, 94.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s