«Сім’ю об’єднати зуміє мудрість книг»

260119-3“Тільки там, де читають батьки, зростає дитина, яка читає”, – сказав Януш Корчак. І це насправді так. Цікавість маленької людини до читання залежить від ставлення до книги у родині.

Більшу цікавість у сучасних дітей, звичайно, викликають гаджети. Але все залежить тільки від батьків: якщо дитинка звикла гортати сторінки книжечок, сидячи у мами на колінках, або слухати, як тато читає різними голосами, то природнім буде той факт, що в цій родині виросте читаюча людина!

Бібліотекарі філії сімейного читання №2, як ніхто інший, знають як важливі сімейні читання, саме тому і вирішили запросити своїх відвідувачів на пізнавальну годину «Сім’ю об’єднати зуміє мудрість книг». Батькам книго-берегині запропонували інформаційні матеріали, поради психологів та дослідників, чим ще раз довели, що книги – то найкращі помічники для батьків, це «інструменти», які допомагають формувати етичні принципи, моральні та культурні цінності дитини, навчать її сприймати інформацію, думати над нею, аналізувати її, оцінювати власні і чужі вчинки, розвивати фантазію.

260119-4

Та головний акцент бібліотекарі зробили на тому, що сімейні читання сприяють кращій комунікації між батьками та дітьми, покращують словниковий запас дитини і вміння слухати та, згідно проведених досліджень, діти, яким батьки багато читали в дитинстві, досягають значних успіхів в навчанні та житті!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s