«22 січня – Великий день єднання»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДень Соборності… Українці завжди знаходили різноманітні способи відзначити цей день, але останні декілька років, свято набуло неабиякого значення та, навіть, нового сенсу. Адже зараз, як ніколи, гостро стоїть питання Соборності України.

Ми завжди повинні пам’ятати, що ця дата – нагадування про зусилля та жертовність наших предків в об’єднанні українських земель, які невпинно намагались розділити та привласнити, як зі Сходу, так і з Заходу.

День Соборності у цьому році – велика нагода озирнутися назад і подумати над тим, який довгий та важкий шлях довелося пройти Україні. Рівно 100 років тому було проголошено Акт злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою, котрий увінчав прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй європейській державі.

«Соборна мати-Україно,

Одна на всіх, як оберіг,

Для нас завжди ти неподільна,

Тобі вклоняємось до ніг!»

Такими словами розпочався інформаційний екскурс «22 січня – Великий день єднання», проведений бібліотекарями філії №9 та художнім керівником ПК ім. В.М. Сосюри. Впродовж  заходу учні 5-Б класу ЗОШ №4 читали вірші патріотичного змісту, брали участь у вікторині на кращого знавця України, під час якої увагу діток акцентували на тому, що Крим та тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей – це Україна і на цих землях обов’язково буде відновлено український суверенітет.

Завершальним моментом заходу стало створення живого ланцюга, який символізує об’єднання всіх регіонів України, що дуже актуально сьогодні.

220119-27

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s