Представники місії ОБСЄ завітали до центральної бібліотеки

220119-6Лисичанську центральну бібліотеку відвідують  різні читачі: і поети, і митці, краєзнавці і студенти, військові і переселенці…, а нещодавно до нас завітали представниця місії ОБСЄ Елен Віланьов разом з перекладачкою Лесею Пономаренко.

Цікаве вийшло спілкування: гостям провели екскурсію бібліотекою, розповіли про послуги, які ми надаємо нашим відвідувачам. А ще Елен поцікавилась і тим, як працювала бібліотека під час подій 2014 року в нашому місті і бібліотекарі розповіли, що щойно минула загроза для життя, ми продовжили обслуговувати своїх відвідувачів, надавали їм можливість підзарядити мобільні телефони, надавали доступ до Інтернету, аби вони мали можливість зв’язатися з рідними, бо в деяких районах міста не було світла.

Також бібліотекарі розповіли про те, що наша бібліотека отримує дуже багато сучасних українських книг і з кожним роком охочих читати ці книги стає більше. Наші гості дізналися і про творчі зустрічі із сучасними українськими митцями, поетами та письменниками, які відбуваються в нашій бібліотеці та місті… Ще багато про що говорили…

Бачите, як у нас цікаво! Приходьте до нас частіше, не відомо, хто до нас завітає наступного разу…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s