Тиждень права в бібліотеці

141218-1Права людини — це природні можливості громадянина, що забезпечують його життя, людську гідність і свободу діяльності у всіх сферах суспільного життя. В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, в бібліотеці-філії №3 було проведено цикл заходів: інформаційний дайджест «На терезах Феміди», правознавчій калейдоскоп «Мої права-моє життя», правову годину «Кожна людина має право…».

Учасників заходів бібліотекарі знайомили з правами, що гарантуються Законом, обов’язками та відповідальністю згідно чинного законодавства України, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки.

141218-6

Ця низка заходів також допомогла у формуванні активної життєвої позиції молодих людей щодо особистісної реалізації та реалізації своїх прав у житті, допомогла викликати інтерес до правових знань, навичок самореалізації та самовиховання.

Тиждень права пройшов цікаво, змістовно, а головне засвідчив небайдужість людей до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.

141218-8

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s