«Книги, що допомагають жити»

61218-2В першій декаді грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. З цієї нагоди бібліотекарі філії сімейного читання №2 разом з працівниками Міського палацу культури запросили людей з вадами слуху на віртуальну екскурсію «Книги, що допомагають жити».

Життя цих людей – суцільна тиша… Хтось з них з народження не чув жодного звуку, хтось – втратив слух за інших обставин. Ці особливі люди потребують соціокультурної та психологічної підтримки, тому так важливо влаштовувати зустрічі, які допоможуть у вирішенні цих проблем.

61218-3

До уваги присутніх запропонували відео про користь читання, презентацію «Книги, після яких хочеться жити» та спеціально організовану мотиваційну книжкову виставку «Книги, які допомагають жити». Під час зустрічі присутні висловили власну думку щодо почутого, розповіли про свої книжкові вподобання та найголовніше – змогли вільно поспілкуватися в спокійній та дружній атмосфері.

Таким чином бібліотекарі вкотре надали підтримку своїм особливим користувачам, з якими їх поєднує тісний дружній зв’язок.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s