Засідання молодіжного клубу «DreamTime»:«Здорова молодь – здорова нація»

291118-4Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан здоров’я населення свідчить про існування реальної загрози вимирання нації. Справедливими є слова: «Гроші втратив – нічого не втратив, час втратив – багато втратив, здоров’я втратив – все втратив».

Так як сучасна молодь має кліпове мислення, бібліотекарі філії №3 вирішили запропонувати членам молодіжного клубу «DreamTime», який діє в книгозбірні, до перегляду мотиваційне відео «Здоровий спосіб життя» та інформаційний фільм «Здоровий спосіб життя. Як почати?» Після перегляду хлопці та дівчата жваво обговорювали переглянуті матеріали і дійшли висновків, що здоровий  спосіб  життя  передбачає  дотримання виконання певних правил, що забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я.291118-5

А бібліотекар, в свою чергу, закликала всіх присутніх турбуватися про своє здоров’я, дбати про раціональне харчування, долати емоційні конфлікти, рухатись, активно відпочивати, подорожувати, пам’ятати про  здоровий  сон, як джерело краси  та  енергії.

 

291118-6

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s