«Їм і віках судилося безсмертя»

201118-6Майдан став символом боротьби та утвердження прагнень до європейських цінностей. І за цю боротьбу, за свободу й оновлення країни сплачено страшну ціну: свої життя віддали найкращі, більшість з яких – молоді люди, що лише починали жити. Але пам’ять не вбити…

Про дні, які з болем і кров’ю увійшли до історії українського народу, про тих людей, які відстоювали гідність і свободу, про героїв Майдану розповіли присутнім бібліотекарі філії №9 під час кола спілкування «Їм і віках судилося безсмертя». Підготувавши відеопрезентацію та запропонувавши її до перегляду присутнім, бібліотекарі дали можливість дітям побачити все те, з чого починались події, які сколихнули весь світ. Байдужим не залишився жоден з присутніх.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Коло спілкування супроводжувалось не тільки активним обговоренням тих трагічних подій, а й декламуванням тематичних віршів. Увагу присутніх привернула й книжково-ілюстративна виставка «Їм у віках судилося безсмертя…», на якій представлені книги, періодичні видання, портрети героїв–учасників Майдану.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Закінчилась зустріч акцією «Побажай своїй країні», під час якої діти  побажали  нашій багатостраждальній ненці-Україні миру, добробуту та процвітання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s