Свято на честь того, хто “серце віддав дітям”

201018-4Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначили 100-річчя Василя Сухомлинського – людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці.

З нагоди відзначення ювілею видатного українця, 19 жовтня в Лисичанській загальноосвітній школі I-III ступенів №26 відбулось свято, на яке адміністрація закладу запросила й головного бібліотекаря Лисичанської центральної бібліотеки Тетяну Фролову та члена літературного об’єднання «Істок» Володимира Литовського.

Тетяна Олександрівна, взявши слово, зазначила, який  величезний вклад зробив Василь Сухомлинський, написавши окрім монографій та статей, 1500 оповідань і казок, притч та новел для дітей, які направлені на виховання та навчання молоді через таку «казкову» форму.

Окрім того, пані Тетяна є куратором «Істоку», тому вона розповіла про роботу літературного об’єднання та подякувала вчителям школи за організацію свята і за те, що у своїй роботі вони  керуються головною настановою Сухомлинського і  «Серце віддають дітям».

201018-5

Володимир Литовський почитав для всіх присутніх власні вірші, написані для дітей молодшого шкільного віку. Затамувавши подих, малеча слухали вірші про пригоди їжака та білочки, байку про кота Василя. Вчителі подякували поетові та висловили думку, що у нашому місті є свій «Сухомлинський» і це – Володимир Литовський.

201018-6

Кожне покоління по-новому сприймає Василя Олександровича Сухомлинського, але хочеться, щоб його творча спадщина завжди пробуджувала бажання робити щось хороше, бо «Людина  народжується на світ не для того, щоб зникнути … пилинкою. Люди народжується, щоб лишити по собі слід вічний».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s