«Бібліотеки світу»

190918-630 вересня – Всеукраїнський день бібліотек! І це не тільки професійне свято бібліотекарів, а, насамперед, свято тих людей, які люблять та шанують книгу, обожнюють читати, тих людей, які часто ходять на гостину до своєї улюбленої книгозбірні за спілкуванням, новими знаннями та цікавими книжками.

 

Кожна бібліотека в світі унікальна! Напевно, якби була така можливість, то кожний книголюб хотів би зазирнути хоч на хвилинку до бібліотеки, наприклад, Мілану, Будапешту, Лондона чи Шеньяну…

Саме таку можливість, але поки що віртуальну, надали своїм відвідувачам бібліотекарі філії №3 під час презентації слайд-шоу «Бібліотеки світу».

«Відвідати» різні бібліотеки світу запросили своїх користувачів бібліо-гіди і під час «прогулянки» розповіли про цікаві факти та особливості цих різноманітних «храмів мудрості», «сучасних хабів», «медіатек», «навчальних просторів» та наочно показали, як же виглядають бібліотеки Китаю, Німеччини, Фінляндії та бібліотеки у Мюнхені, Лондоні, Брюсселі, Парижі і Ватикані.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s