«Герой України – Леонід Каденюк»

160918-4«Життя людини має починатися з мрії. Мрія допомагає людині долати труднощі, направляє, дисциплінує і допомагає домагатися своїх цілей.»
Леонід Каденюк.

Леонід Каденюк – льотчик – випробувач,космонавт – дослідник, генерал — майор ВПС України, кандидат технічних наук та Герой України.

Про те, як «через тернії – до зірок» йшов до своєї заповітної мрії звичайний український хлопчик вирішили розповісти бібліотекарі філії №9 юним всезнайкам і тому запросили їх на перегляд мультимедійної презентації «Герой України – Леонід Каденюк».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Завдяки цій зустрічі дітки дізнались, хто такий Леонід Каденюк, як важко і багато він працював, що відчував під час випробувань нової авіаційної техніки і космічних систем, про зміст і значення біологічних експериментів, які Леонід Костянтинович проводив на орбіті.

До речі, дівчатка були здивовані, коли дізнались, що Леонід Каденюк у свій перший політ взяв шевченківського «Кобзаря». А це, на хвилиночку, на той час, була перша (!) друкована книга на орбіті – до того часу в космосі бували тільки електронні копії літературних творів.

Леонід Костянтинович – перший і поки що єдиний космонавт незалежної України, хто полетів в космос під українським прапором і виконав завдання українського уряду. Завдяки йому у 1997 році вперше український гімн пролунав у відкритому космосі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

По закінченню перегляду майбутнім космонавтам запропонували взяти участь в інтерактивній вікторині «Космос—дорога без кінця» та виготовити «зіркові» космо-аплікації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Радісно, що дітки запам’ятали такі важливі “настанови” Леоніда Каденюка «Треба мати мету і багато працювати. Ось і весь секрет успіху!». І, можливо, серед цих дівчат сиділа майбутня підкорювачка … нових планет…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s