Поштовий диліжанс в бібліотеці

150718-1.jpgЛіто – пора фантастичних подій! Ось і юні читачі бібліотеки-філії сімейного читання №2 неабияк здивувалися, коли до книгозбірні завітав поштовий диліжанс «Читаємо влітку дитячі журнали».

Поштовий диліжанс завжди вчасно доставляє в бібліотеку цікаві дитячі  журнали на різні смаки і вподобання, щоб малеча мала змогу в ось такій розважальній формі дізнаватися про різні цікаві речі та факти, просто гортаючи сторінки улюблених видань. Дітки ознайомилися з журналами, які вони обожнюють та часто читають в бібліотеці: «Яблунька», «Котелло», «Саша і Маша», «Веселий Саморобкін» та іншими виданнями.

Хлопчики та дівчатка також були вражені, коли дізналися з розповіді бібліотекаря про виникнення першого дитячого журналу, який вперше було видано наприкінці XVIII століття в Німеччині.

150718-3

До цієї зустрічі бібліотекарі також підготували й виставку дитячих журналів «Журнальна мозаїка», яка привернула увагу присутніх та інших маленьких відвідувачі книгозбірні і спонукала маленьких розумничків обирати нові журнали.

150718-2

Радіємо, що дітки частіше забувають про гаджети та обирають читання!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s