«Адвокація у стилі ЕТНО»

50718-8З 25 по 29 червня завідувач Інтернет-центром центральної бібліотеки КЗ «Лисичанська ЦБС» Бутенко Марина взяла участь у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО», яка проходила у Полтаві та інших містах області – Гадячі, Диканьці, Опішні, Решетилівці. Організатором школи виступила Секція Української бібліотечної асоціації з адвокації.

50718-15

Бібліотекарі зі всієї України, які  на тиждень стали справжнісінькими школярами, поринули у насичену програму навчання. Програма школи складалася з занять різних форматів, це й низка уроків «Адвокація від А до Я» і культурні картування в мобільних аудиторіях, адвокаційні вечорниці та етносемінари, бібліобрифінги та бібліотечні етногойдалки, а також зустрічі з представниками місцевої влади, лідерами успішних ОТГ та мешканцями громад і, звичайно ж, зустрічі з колегами-бібліотекарями!

50718-18

Серед найяскравіших сюрпризів Школи стали: творча зустріч із директором видавництва “Час майстрів” – офіційного партнера УБА, етносемінар у Музеї українського весілля з Тетяною Гетьман, етносемінар «Опішнянські куманці» у Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному та найнезабутнішою «родзинкою» Школи для всіх учасників назавжди залишиться нічна прогулянка із сюрпризами та несподіванками у Гоголево!

Під час навчання у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО» бібліотекарі не лише отримували знання, а й налагоджували професійні стосунки, обмінювалися досвідом, вчилися працювати в команді та заглиблювались у національний колорит багатої, гостинної та смачної Полтавщини!

50718-2

Все було дуже адвокаційно, атмосферно, надзвичайно цікаво та колоритно! Висловлюємо слова вдячності організаторам школи, викладачам, партнерам та учасникам!

50718-1

50718-9

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s