«Бігти, не зупиняючись»

Літературний салон за творчістю Сергія Жадана під такою назвою відбувся 12 червня в бібліотеці-філії №3.

120618-10

Сергій Жадан наш земляк, він народився на Луганщині, і ми дуже пишаємось тим, що він вже вніс та продовжує вносити нові враження, думки, почуття, переживання та заперечення в сучасну українську літературу. Він весь час у пошуку, у бажанні бути зрозумілим для всіх, бо молоде покоління по-іншому дивиться на перетворення, що відбуваються в суспільстві. У Сергія Жадана тонке почуття ритму, слова, кольору, запаху, звуку – але головне в його прозі то, що він найсолодше тримає під спудом повільного, важкого розвитку сюжету.

Про це говорили гості літературного салону, а ще вони познайомилися з книгами Жадана: «Бігти, не зупиняючись», «Капітал», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», «Життя Марії».

Присутні відзначили, що авторська мова Сергія інколи перевантажена сучасним молодіжним сленгом і так званою “нецензурщиною”, проте він по-новому, цілком оригінально розуміє українську та всесвітню історію, по-своєму сприймає нашу сучасність, так само, як і майбутнє.

120618-11

Дехто з присутніх вперше почув про цього автора, тому вирішив більш детально ознайомитись із унікальними явищами – прозовими та поетичними творами Сергія Жадана, які сконцентрували в собі принципові буттєві та світоглядні проблеми нашої сучасності, а ще в них чітко простежується поєднання національного та європейського світогляду.

120618-12

“Життя триває й надалі, життя не спинилося з війною. Життя не завершується, доки вони всі роблять свою, таку важливу й таку звичайну роботу – збирають урожай, ремонтують дороги, навчають дітей, торгують хлібом. Живуть у цій країні. Люблять її…” (С. Жадан).

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s