Про підкорювачів e-mail

170518-4І все ж таки «ІТ підвладні всім» ще раз бібліо-тренер Марина Бутенко переконалась в тому під час тренінгу з основ комп’ютерної грамотності, який відбувся 17 травня в Інтернет-центрі центральної бібліотеки.

Люди поважного віку ще пам’ятають, що написавши паперового листа, треба було чекати на відповідь декілька днів, дивлячись де мешкає адресат. Тому сьогодні відвідувачі тренінгу приємно здивувались, дізнавшись, що електронний лист “долетить” до адресату за лічені секунди.

170518-1

Сьогодні ми зареєстрували електронні поштові скриньки на зручному та простому в користуванні сервері i.ua. Та вчились листуватись.

170518-2

Ми навчились відіслати листа до редакції журналу, аби поділитися своїм досвідом з вирощування троянд, знаємо яким чином можна «достукатись» до органів влади за допомогою іт-технологій.

Але найголовніше, одна з наших відвідувачок тепер зможе частіше листуватися та обмінюватися фото із своїм сином та його родиною, які мешкають в Таїланді.

А коли тренер анонсувала, що наступного тижня ми будемо опановувати Фейсбук, присутні зраділи, бо тоді вони матимуть можливість не тільки спілкуватись з друзями та рідними, а й стати активними в своїй громаді, зможуть обговорювати проблеми міста та зможуть дізнаватися ще багато чого з «перших вуст».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s