Чорнобиль – біда на багато поколінь

260418-4Багато років минуло з того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши чорним смертельним крилом й інші країни.

Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією  з найбільших катастроф в історії людства. Вона вплинула на долі мільйонів людей. У багатьох регіонах України виникли нові соціально-економічні умови, що спричинили кардинальні зміни в людському житті. Україну проголошено зоною екологічного лиха. Для ліквідації наслідків аварії та створення системи надійного захисту населення від впливу Чорнобильської катастрофи залучено значні фінансові, наукові  та людські ресурси.

260418-3

Тому, щоб ще раз згадати цю трагедію 25 квітня бібліотекар бібліотеки-філії №6  Кликова Ірина Вікторівна  провела для учнів 4-Б класу ЛОШ №13 подорож у минуле «Чорнобиль – біда на багато поколінь». Метою заходу стало розширити знання дітей про Чорнобильську тра­гедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорно­бильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Дітям було запропоновано подивитися відео матеріал про ту жахливу трагедію:

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s