«Як не стати живим товаром»       

200318-1Бібліомікс під такою назвою пройшов в бібліотеці-філії сімейного читання №2, в ході якого відбулась й бесіда-диспут. Під час спілкування Ірина Степанівна – бібліотекар книгозбірні, роз’яснила присутнім про основні чинники, під впливом яких громадяни потрапляють в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми, а саме: тяжкий матеріальний стан, безробіття, привабливість уявного кращого життя за кордоном, правова неграмотність, політична нестабільність, збройні конфлікти, насильство над жінками та дітьми.

Ще Ірина Степанівна розповіла дітям, як не стати жертвою подібних злочинів та як застерегти себе, аби не потрапити в подібну ситуацію. Злочинці вербують, транспортують та перепродають людей в інші руки найчастіше з метою сексуальної експлуатації, примусової праці, жебрацтва, виготовлення порнографічної продукції, примушують до скоєння злочинів, вилучення органів.

Аби дітки краще засвоїли матеріал, їм було показано відео «Торгівля людьми», в якому наводився приклад щодо торгівлі людьми та були роздані листівки «Людина – не товар!»

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s