«Весна ще так ніколи не співала»

Напередодні зустрічі весни, 25 лютого, Лисичанська центральна бібліотека 270218-3запросила своїх користувачів та мешканців міста на літературно-музичний калейдоскоп «Весна ще так ніколи не співала» за участю лауреата Міжнародних конкурсів, акордеоніста Валерія Сидоренка та народного жіночого вокального ансамблю «Мрія».270218-4

Бібліотекар розпочала захід з розповіді про талановитого музиканта, викладача дитячої школи мистецтв № 1 Валерія Сидоренка, який все життя присвятив служінню її Величності Музиці. У його виконанні слухачі почули класичну музику та сучасні пісні.

Гарний настрій глядачам подарував і унікальний, неповторний творчий колектив ансамблю «Мрія». Пісні у їх виконанні знайшли відгук в серцях слухачів.

270218-2

«Ми пишаємося тим, що поруч з нами мешкають такі талановиті виконавці, справжні ентузіасти і фанати пісенної творчості» – таку думку висловила читачка бібліотеки Л. Гайдаченко.

270218-5

Бібліотекарі теж висловили подяку Валерію Сидоренко і учасникам ансамблю «Мрія», а також користувачам центральної бібліотеки за теплі, бурхливі оплески, за те, що вони завжди залишаються з бібліотекою.270218-6

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s