Читаючи Пришвіна

310118-14 лютого виповнюється 145 років з дня народження М.М. Пришвіна, який залишив нам багато оповідань, повістей, нарисів про природу. Всі його твори об’єднує погляд письменника, людини з відкритим серцем і душею. Недарма його оповідання про тварин так подобаються малечі – вони відчувають щирість письменника. Вражає талант письменника – як можливо словом передавати запахи, шум лісів та полів, кольори землі та неба. Пришвін був обдарований вмінням слухати спів птахів, шелестіння трав, розмову звірів та майстерно описував все у своїх творах. Книги Пришвіна адресовано читачам різного віку, кожен знайде в них щось особливе.

До ювілею письменника в бібліотеці-філії №10 пройде низка заходів: літературна замальовка «Подорож в світ Пришвіна», тематичні бесіди, а ще бібліотекарі готують відео-замальовку «Читаючи Пришвіна», де твори письменника читатимуть наші читачі.

Завітайте до бібліотеки та дізнайтесь про творчість письменника більше, а ще не забудьте обрати книжечку автора, щоб поринути у чарівний світ його творів.

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s