Як лисичанські бібліотекарі та музейники Вікіпедію “правили”

300118-330 січня 2018 року українська Вікіпедія святкуватиме 14-річчя від часу створення першої статті. З цієї нагоди Громадська організація «Вікімедіа Україна» оголосила про проведення Вікімарафону з написання нових статей до української Вікіпедії, який триватиме з 27 по 30 січня 2018 року.

В рамках Вікімарафону в Лисичанській центральній бібліотеці відбувся віківишкіл – тренінг, під час якого бібліотекарі та музейні працівники навчалися роботі з редагування Вікіпедії. Досвідчений вікіпедист Левон Азізян розповів про вільну енциклопедію, познайомив з алгоритмом редагування існуючих статей у Вікіпеді та навчив, як правильно наповнювати ресурс новими матеріалами.

300118-1

Учасники тренінгу не лише отримали теоретичні знання, а і на практиці спробували свої сили у редагуванні сторінок та створенні нових статей. Віківишкіл був дуже продуктивним та надихаючим, у присутніх з’явилось багато ідей щодо поповнення Вікіпедії новими сторінками про рідний край, які реалізовуватимуться протягом найближчого часу.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s