Володимир Сосюра – співець замріяних світанків

6 січня виповнилося 120 років з дня народження неперевершеного лірика XX століття, класика української літератури, нашого земляка Володимира Сосюри. До цієї дати 10 січня в центральній бібліотеці відбулася творча зустріч місцевих поетів з викладачами та учнями старших класів з різних шкіл міста. Після перегляду документального фільму «Володимир Сосюра: життя і творчість» ведуча зустрічі надала слово членам літературного об’єднання «Істок» – Аллі Проневич, Михайлу Лисицькому, Валентині Коміній та Анатолію Алексєєнко.

Алла Проневич розповіла уривок зі своєї поеми «З роси і води», виконала пісню «Білий вальс над Дінцем» та поділилася спогадами про участь в літературному конкурсі, присвяченому В. Сосюрі.

Цікавим та захопливим був виступ Михайла Лисицького: затамувавши подих присутні слухали уривки з роману В. Сосюри «Третя рота» та інші. Під музичні акорди у супроводі Лесі Козиренко, поет виконав романс В. Сосюри «Так ніхто не кохав». Валентина Коміна та Анатолій Алексєєнко подарували присутнім цикл своїх ліричних віршів та пісень.

Протягом всієї творчої зустрічі було відчуття, що «співець зоряних світанків» був поруч з учасниками заходу. Живий голос поета лунав з відео, де Володимир Сосюра читав сам свої вірші.

Особисті думки про зустріч висловили не тільки учні, а й викладачі. Людмила Савенко, методист відділу народної освіти, від імені всіх присутніх подякувала бібліотекарям і місцевим поетам за чудовий захід.  Він подарував можливість всім ще раз доторкнутися до перлин української поезії, теплим словом згадати славетного співця Володимира Сосюру.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s