Онлайн – бібліотеки

Шановні віртуальні читачі, цей розділ сайту допоможе вам читати різноманітні книги он-лайн або завантажувати їх на е-читанки та інші гаджети.


“Потреба людини в доступнiй iнформацiї є однiєю iз тих потреб, якi людина не здатна оцiнити. Лише вiдсутнiсть iнформацiйного потоку приводить до спустошення та “iнформацiйного голоду”!”


Тож, не сумуйте, не голодуйте, а читайте!

Google Booksнайбільша бібліотека світу

Бібліотека української літератури – найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури.

Бібліотека книг українською мовою – зібрана на сайті у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях (мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безкоштовно. Також можна переглядати тексти онлайн.

Відкрита книга – безкоштовна он-лайн-бібліотека класичної української літератури. Портал не містить реклами і розміщує лише ті літературні твори, які перейшли у суспільне надбання. Матеріали можна завантажити у форматах pdf, fb2, doc, epub.

Чтиво – безкоштовна україномовна література.

Український центр – різножанрова та різнотематична бібліотека.

BIBLOS – електронна безкоштовна україномовна онлайн бібліотека загального доступу, де розміщені електронні тексти книг різножанрової літератури, як художнього так і не художнього змісту.

Поетика – бібліотека української поезії.

Бібліотека світової літератури. Оригінали та переклади – окрім художніх творів та белетристики, тут ще є роботи з філології та філософії.

Всеукраїнська експертна мережа – покликана сприяти більш ефективному використанню наукового й творчого потенціалу експертного співтовариства України.

EXLIBRIS – історична, художня та публіцистична література.

Українські народні казки – он-лайн-збірник українських народних казок.