Бібліотека для дітей №1

Бібліотека для дітей №1 – це сучасний інформаційний культурно-дозвіллєвий центр.

20180304_142241-1

Заступник директора по роботі з дітьми – Філенко Лариса Іванівна.

Діяльність бібліотеки здійснюється в рамках основних проектів і цільових комплексних програм: «До книги – з колиски» (відродження традицій сімейного читання), «Нова книга – дітям Лисичанська» (комплектування фондів новою літературою), «Бібліоняня» (дозвілля дітей дошкільного віку)

Загальний фонд бібліотеки для дітей №1 становить 44232 примірника документів. Це найсучасніша українська література, художні твори класиків світової літератури, енциклопедії, довідники, періодичні видання.

Своїх читачів завжди раді вітати:

зав.відділом обслуговування – Акімова Галина Іванівна та бібліотекарі: Доброва Світлана Олександрівна, Малікова Наталія Іванівна, Маритиросян Алла Володимирівна, Павленко Віра Станіславівна.

Для читачів працюють:

20180305_151555-1

Павленко Віра

  • Відділ обслуговування дошкільників і учнів 1-4 класів (молодший абонемент);
  • Відділ обслуговування учнів 5-9 класів (старший абонемент);
  • Читальний  зал;
  • Інтернет-зал «Комп’юложка».
  • Книжковий  клуб любителів фентезі «Бук`ЛЯ»
  • Клуб любителів дитячої книги «Совеня»
  • Гурток «Чарівний світ орігамі»
  • Ляльковий театр «Маленька країна»
  • Ігротека «Бібліопазлик»

Молодший абонемент – це завжди радість, завжди казка, завжди свято. Ми працюємо для найменших відвідувачів бібліотеки, для тих, хто ще не вміє читати і тих, хто тільки починає читати свої перші книги, для учнів початкової школи, а також для батьків і педагогів.

iMJkmS81dtw-1

Малікова Наталія

В бібліотеці працює послуга «Бібліоняня» – дитячий майданчик компенсуючого виду дитячого саду з тимчасовим перебуванням малюка в бібліотеці (діти 3-6 років), де батьки можуть безболісно залишити свого малюка на деякий час. З «Бібліонянею» можна як залучитися до світу знань та казок, так і з захопленням провести час, розвиваючись інтелектуально, творчо, креативно. Тут можна почитати улюблені книжечки та журнали, пограти в цікаві ігри, а бібліотекарі та аніматори проведуть пізнавальні вікторини, конкурси, майстер-класи, фейс- та боді-арт.

Старший абонемент обслуговує категорію читачів середнього і старшого шкільного віку з 11 до 14 років, а також керівників дитячого читання. На відкритому доступі представлена значна частина художньої літератури,  науково – популярна з усіх галузей знань. Тут також є довідники та енциклопедії для підлітків. Організовано зону відпочинку – «БібліоКафе», куточок, де користувачі можуть поспілкуватися за чашкою кави.

На старшому абонементі регулярно влаштовуються виставки-перегляди нової літератури, тематичні книжкові виставки, проводяться огляди, бібліографічні уроки, обговорення книг.

ah84FGryx7g-1

Мартиросян Алла

Читальний зал здійснює довідково-бібліографічне, консультаційне та інформаційне обслуговування користувачів, формує довідково-бібліографічний апарат бібліотеки, випускає посібники, дайджести, рекомендаційні списки; навчає інформаційної культури користувачів бібліотеки.

Завдяки невеличкому фонду літератури англійською, німецькою, французькою, естонською, польською, словацькою, чеською, грузинською мовами працює європейській сектор «Європа і не тільки». На Вас чекають художні книги класиків світової літератури, енциклопедії, дитячі вірші, казки, карти, путівники  країнами Європи й світу, фотоальбоми та абетки.

Бібліотека пропонує всім бажаючим відвідати інтернет-зал «Комп’юложка», де можна знайти інформацію в глобальній мережі Інтернет, відредагувати її і роздрукувати.

Якщо у Вас немає досвіду роботи на комп’ютері або виникли питання, то бібліотекарі відділу завжди допоможуть Вам.

Якщо у Вашій родині є маленька дитина, віком від 3 до 10 років, то Ви можете привести її до нас подивитися мультфільм, також у нас є навчальні ігри, які допоможуть дитині краще розуміти математику і комп’ютер.

Інтернет-зал «Комп’юложка» пропонує до Ваших послуг надзвичайно цікаву мандрівку планетою «Інтернет», реєстрацію в соціальних мережах, спілкування в Skype, пошук інформації на будь-яку тему, користування електронною поштою, а також ще багато всього цікавого.

20180305_150159-1

Наша адреса:

м.  Лисичанськ, пр. Перемоги, 94

Телефон 4-36-62

Слідкуйте за діяльністю нашої бібліотеки і за допомогою інших інтернет-ресурсів:

Наш блог

 Facebook

 ​Графік роботи:

Понеділок — четвер з 9-00 до 18-00
Субота — неділя з 9-00 до 17-00
Вихідний —п’ятниця
Санітарний день — останній  четвер місяця