Свято Української хустки

Сьогодні відзначається День української хустки. Свято набуло такої популярності, що 7 грудня, у день Святої Катерини, українки всього світу кутаються у квітчастий головний убір своїх мам і бабусь. У Шипилівській бібліотеці також вирішили відсвяткувати цей день та у партнерстві з працівниками школу і клубу влаштували свято, на яке запросили майбутніх берегинь та вправних козачків. Беручи … Продовжувати читання Свято Української хустки

“Дніпровський вояж культурними інституціями”

На запрошення Управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР із дружнім візитом до колег міста Дніпро завітала «фантастична п’ятірка» - команда представників галузі культури Лисичанська, до складу якої увійшли спеціаліст відділу культури Юлія Філенко, представниці нашої книгозбірні Марія Пікуль та Марина Бутенко та представники Палацу культури ім. В.Сосюри Валерія Козинська та Едуард Горбунов.Програма була надзвичайно цікавою, … Продовжувати читання “Дніпровський вояж культурними інституціями”

Будні BIBLIO HUB центральної бібліотеки

А в нашому BIBLIO HUB продовжують збиратись дітки, яким подобаються сучасні технології та те, що пов’язано з програмування та роботами. Саме тому вони обрали наш «ROBOclub» і тепер будуть опановувати освітній навчальний комплекс з Arduino. Даний комплекс роботехніки за програмою Олександра Аронця спрямований на розвиток технічного мислення, вміння створювати і вирішувати актуальні фізичні задачі. Тож … Продовжувати читання Будні BIBLIO HUB центральної бібліотеки

«Біль мого народу»

Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-тих роках ХХ ст., не знав, мабуть, жоден народ в історії людства. І ми повинні донести правду сучасникам про цю трагедію. Маючи це на меті, у Вовчоярівській книгозбірні оформлено тематичну викладку «Голодний рік, голодний вік», за допомогою якої бібліотекарка знайомила клієнтів з трагічними сторінками тих страшних подій … Продовжувати читання «Біль мого народу»

«Чорні крила голодомору в нашім краї»

На огляд літератури під такою назвою бібліограф центральної бібліотеки запросила юних клієнтів BIBLIO HUB. До уваги підлітків запропонували друковані та відеоматеріали, які відтворюють жахливі події Голодомору 1932-33 років, геноцид української нації, загибель мільйонів людей, спричинені тоталітарним режимом.

3D-моделювання в Code club

І знову в нашому BIBLIO HUB зібрались юні кодклабери, аби й надалі продовжити засвоювати навички 3D-моделювання. Ментор клубу Сашко запропонував цього разу своїм підопічним візуалізувати дизайн кімнати своєї мрії та редагувати вже готові моделі, застосувавши для цього вже знайому хлопцям програму SketchUp. Саме ця програма допомагає змоделювати тривимірні об'єкти — будівлі, меблі, інтер'єр. Спостерігаємо за … Продовжувати читання 3D-моделювання в Code club

«Оперативна обстановка – сімейна»

Ви вже знаєте: в BIBLIO HUB експонується трендова виставка «Оперативна обстановка - сімейна». З цієї нагоди до нас завітали заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін, заступник начальника відділу поліції №3 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області Олексій Алексєєв та начальник вдділу культури Лисичанської ВЦА Людмила Ткаченко, які урочисто презентували виставку гостям BIBLIO HUB, … Продовжувати читання «Оперативна обстановка – сімейна»

«Гендерне насильство: проблеми попередження»

І знову наш BIBLIO HUB перетрансформувався на майданчик для неформального спілкування молоді та представників Патрульної поліції. Це доречно ще й тому, що наразі триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», в межах якої було організовано та проведено правовий всеобуч «Гендерне насильство: проблеми попередження». Поліціянти поспілкувались з молоддю стосовно проблеми насильства за гендерною ознакою та її … Продовжувати читання «Гендерне насильство: проблеми попередження»

Зйомки відео відбулись в BIBLIO HUB

«Тиша на майданчику!… Готовий?… Поїхали!» Так, це за лаштунки того, що сьогодні відбувалось в медіа-просторі BIBLIO HUB центральної бібліотеки. Творча команда підлітків під керівництвом дорослих заздалегідь забронювали простір та пришли до нас на запис інтерв’ю. Пишаємось, що можемо надати комфортні умови та спецобладнання для творчої реалізації зумерів. Друзі, ми завжди відкриті до співпраці та готові … Продовжувати читання Зйомки відео відбулись в BIBLIO HUB

«Оперативна обстановка – сімейна»

Друзі, а ви знали, що згідно досліджень: 81% чоловіків в Україні вважають, що не можуть приділяти своїм дітям більше уваги, бо багато працюють, 18% відповіли, що піклування про дітей – обов’язок жінки, 5% вважають, що не вміють цього робити, а 3% – що дитина ще занадто мала для спільного дозвілля. В Україну наразі зайшов світовий … Продовжувати читання «Оперативна обстановка – сімейна»