Спортивний простір “Твоя енергія”

Наразі все більше стає популярним здоровий спосіб життя, але не всі мають можливість користуватись платними спортивними центрами. У прагненні долучитись до правильного харчування та систематичних занять спортом, люди потребують підтримки однодумців. Бібліотекарі центральної бібліотеки вирішили допомогти містянам вирішити цю проблему, тому було створено простір здоров’я «Твоя енергія».

В межах діяльності спортивного простору «Твоя енергія» буде можливо безкоштовно займатись фітнесом, йогою, дихальною гімнастикою за підтримки онлайн тренерів, отримати інформацію щодо здорового харчування, долучитись до Street workout та інших активностей.

Все це стало можливим завдяки участі нашої бібліотеки в проєкті «Спроможні бібліотеки сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року», що реалізується ВГО «Українська бібліотечна асоціація» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.